ASTRO DOOR EDGE GUARD

ASTRO DOOR EDGE GUARD

Przeciwpożarowa osłona krawędzi drzwi

Osłona ALUMINIUM / PVC krawędzi drzwi z wkładką pęczniejącą i dymoszczelną. Raz założona nie wymaga wymiany lub konserwacji. Do drzwi jedno lub dwuskrzydłowych. Dostępna w wersji płaskiej lub zaokrąglonej. Dostępna w różnych szerokościach do każdego rodzaju drzwi. Zalecana do szpitali, centrów handlowych, szkół, budynków użyteczności publicznej.

 

ASTRO DOOR EDGE GUARD TDS

 

ZGODNOŚĆ

Badania ogniowe zgodnie z normą BS476 paragraf 22.

 

DOSTĘPNOŚĆ

rodzaje ogniochronnych osłon krawędzi drzwi

Do drzwi jedno lub dwuskrzydłowych. Dostępna w różnych szerokościach do każdego rodzaju drzwi.

Zalecana do szpitali, centrów handlowych, szkół, budynków użyteczności publicznej.

Dla pojedynczych lub podwójnych drzwi, wiszących na zawiasach lub umieszczonych w prowadnicach. Należy upewnić się, że drzwi wiszą na zawiasach poprawnie i stabilnie. W miejscu montażu należy zaznaczyć odpowiednią głębokość tak, aby pozostawić szczelinę o szerokości 26mm pomiędzy krawędziami drzwi. W przypadku dopasowania krawędzi pojedynczych drzwi należy pozostawić szczelinę o szerokości 13mm. Ostrożnie przenieś drzwi na miejsce montażu oraz usuń za pomocą odpowiedniej piły lub hebla zbędne krawędzie. Dotnij profil oraz uszczelnienie do wymiarów pasujących do krawędzi drzwi. Usuń ostre krawędzie przy pomocy pilnika lub papieru ściernego. Usuń stare uszczelnienie. Zamontuj profil przy użyciu śrub. Zerwij pasek samoprzylepny, znajdujący się z tyłu uszczelnienia oraz przymocuj je na krawędzi drzwi poprzez mocne przyciśnięcie. Upewnij się, że uszczelka przylega poprawnie. Powieś drzwi na zawiasach.

 

OSŁONA w wersji ALUMINIUM

sposób montażu przeciwpożarowej osłony krawędzi drzwi

 

OSŁONA w wersji PVC

W miejscu montażu należy zaznaczyć odpowiednią głębokość tak, aby pozostawić szczelinę pomiędzy krawędziami drzwi.
W przypadku dopasowania krawędzi pojedynczych drzwi należy pozostawić szczelinę 13mm. Ostrożnie przenieś drzwi na miejsce montażu oraz usuń za pomocą odpowiedniej piły lub hebla zbędne krawędzie.

jak zamontować dymoszczelną osłonę krawędzi drzwi

Dotnij profil oraz uszczelnienie do wymiarów pasujących do krawędzi drzwi. Usuń ostre krawędzie przy pomocy pilnika lub papieru ściernego. Zamontuj profil przy użyciu śrub. Zerwij pasek samoprzylepny, znajdujący się z tyłu uszczelnienia oraz przymocuj je na krawędzi drzwi poprzez mocne przyciśnięcie. Upewnij się, że uszczelka przylega poprawnie. Powieś drzwi na zawiasach.

 

UWAGA: Jeśli osłona krawędzi drzwi ASTRO EDGE GUARD jest zbyt ciasna, należy użyć pilnika lub piły.

Przechowywać w warunkach suchych i chłodnych; w temperaturze od +5oC do +25oC.

Zobacz pozostałe produkty z tej kategorii: