O FIRMIE

ALFASEAL Systemy Ogniochronne to pierwszy z działów ALFASEAL GROUP Sp. z o.o., który istnieje od 2009 roku. Obejmuje on cały zakres biernej ochrony przeciwpożarowej. W ofercie znajdą Państwo zarówno zabezpieczenie wszystkich instalacji przechodzących przez strefy przeciwpożarowe takich jak rury palne, niepalne, kable i koryta kablowe oraz kanały wentylacyjne, jak i zabezpieczenia załączy liniowych, sufitów podwieszanych, drzwi i okien oraz różnego rodzaju tkanin.

 

o_firmie

 

Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem systemów biernej ochrony przeciwpożarowej. Innowacyjne rozwiązania, szeroka gama produktów oraz wsparcie techniczne pozwala na rozwój sprzedaży również w naszym kraju. Oferowane produkty posiadają wiele dokumentów potwierdzających wysoką jakość i skuteczność, czego dowodem są liczne raporty z badań ogniowych oraz uzyskane aprobaty techniczne.

 

Celem ALFASEAL jest wprowadzanie rozwiązań, które poprawiają bezpieczeństwo i komfort każdego z nas. Dlatego dla uzupełnienia oferty uruchomiliśmy produkcję także w naszym kraju.

 

Posiadamy kadrę wyszkolonych Doradców Technicznych obejmujących swoim działaniem całą Polskę oraz pomocne zaplecze biurowe z Działem Wsparcia Technicznego. Organizujemy szkolenia na budowach lub w siedzibach Państwa Firm. Staramy się docierać, doradzać, szkolić zarówno samych wykonawców jak i projektantów, inspektorów, rzeczoznawców p. poż.

 

Służymy Państwu już 5 lat! Zdobyliśmy wiele doświadczeń na mniejszych i większych budowach. Obsługujemy inwestycje w całym kraju. Jesteśmy dumni, że nasza firma w tak krótkim czasie zdobyła Państwa zaufanie i stała liczącą się marką także na polskim rynku. Dziękujemy!

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych doświadczeń!