ASTRO QUAD SEAL

ASTRO QUAD SEAL

Uszczelka ognioszczelna/dymoszczelna/dźwiękoszczelna

Przeciwogniowa grafitowa uszczelka ASTRO QUAD SEAL połączona z Schlegel Aquamac Smoke. Pęczniejąca uszczelka akustyczna i termiczna umieszczona jest w rękawie PVC. Uszczelkę stosuje się do skrzydła drzwiowego lub ościeżnicy. W warunkach pożaru powiększa swój oryginalny rozmiar wielokrotnie i uszczelnia lukę dookoła drzwi zapewniając bezpieczną barierę przeciwogniową i przeciwdymową, chroniąc przed przedostaniem się gorących gazów.

 

ASTRO_QUAD_SEAL_TDS

 

ZGODNOŚĆ

Badania ogniowe zgodnie z normą EN ISO 9001:2000, BS 476:22&23, EN ISO 140-3

 

DOSTĘPNOŚĆ

Treść zgodna z TDS PW_1.6

Uszczelka ASTRO QUAD SEAL jest certyfikowana i dopuszczona do stosowania w drzwiach pojedynczo lub podwójnie wahadłowych, zapewnia ognioszczelność i dymoszczelność powyżej pół godziny lub godziny. Uszczelka ASTRO QUAD SEAL to jedyny produkt na rynku oferujący cztery rozwiązania w jednej uszczelce. Wszystkie uszczelki wyposażone są w taśmę samoprzylepną w celu ułatwienia montażu. Uszczelki dostępne są w szerokiej gamie kolorów aby spełnić Państwa oczekiwania.

Jeśli drzwi pożarowe lub ościeżnice/futryny nie zostały wcześniej nafrezowane, należy sprawdzić dane techniczne producenta, w celu ustalenia rozmiaru i ilości wymaganego uszczelnienia pęczniejącego. Szerokość frezu powinna uwzględniać margines ze względu na kurczliwość drewna lub farbę, dlatego też polecane jest frezowanie o 3% szersze od wybranego rozmiaru uszczelnienia. Zaleca się, aby szczelina pomiędzy drzwiami a futryną nie powinna być większa niż 4 mm. W celu zamontowania uszczelki, należy usunąć papier zabezpieczający z taśmy samoprzylepnej i przycisnąć dokładnie uszczelkę w miejscu frezowania na całej długości.

Przechowywać w warunkach suchych i chłodnych;  w temperaturze od +5oC do +25oC.

Zobacz pozostałe produkty z tej kategorii: