ASTRO STRIP FS

ASTRO STRIP FS

Uszczelka ognioszczelna/dymoszczelna

Pęczniejąca grafitowa uszczelka w rękawie PCV zamocowana do skrzydła drzwiowego lub ościeżnicy, w warunkach pożaru powiększa swój oryginalny rozmiar wielokrotnie i uszczelnia lukę dookoła drzwi zapewniając bezpieczną barierę przeciwogniową, przeciwdymową i przeciw przedostaniu się gorących gazów. Ochronna uszczelka przeciwogniowa jest dostępna w wersji z lub bez nylonowej szczotki. Wszystkie uszczelki posiadają taśmę samoprzylepną w celu ułatwienia montażu.

 

ASTRO_STRIP_FS_TDS

 

ZGODNOŚĆ

Zgodnie z normą EN ISO 9001:2000
Zgodnie z normą BS476 paragraf 22 & 31.1

 

DOSTĘPNOŚĆ

Treść zgodna z TDS PW_1.5

Uszczelka ognioszczelna/dymoszczelna ASTRO STRIP FS stosowana jest w celu skutecznej ochrony przed ogniem, zimnym dymem oraz gorącymi gazami

Jeśli drzwi pożarowe lub ościeżnice/futryny nie zostały wcześniej nafrezowane, należy sprawdzić dane techniczne producenta, w celu ustalenia rozmiaru i ilości wymaganego uszczelnienia pęczniejącego. Szerokość frezu powinna uwzględniać margines ze względu na kurczliwość drewna lub farbę, dlatego też polecane jest frezowanie o 3% szersze od wybranego rozmiaru uszczelnienia. Zaleca się, aby szczelina pomiędzy drzwiami a futryną nie powinna być większa niż 4 mm. W celu zamontowania uszczelki, należy usunąć papier zabezpieczający z taśmy samoprzylepnej i przycisnąć dokładnie uszczelkę w miejscu frezowania na całej długości.

Przechowywać w warunkach suchych i chłodnych;  w temperaturze od +5oC do +25oC.

Zobacz pozostałe produkty z tej kategorii: